družič.jpg

Zažijete pohádkovou svatbu v srdci přírody

Hotel Orlík je ideálním místem pro líbánky, svatební obřad i novomanželskou hostinu. Atmosféra hotelu a areálu promění sen o pohádkové svatbě
ve skutečnost. Své "ano" si můžete říci pod širým nebem pod krásným zákoutím starých lip či přímo na břehu Orlické přehrady.
 
Rezervujte si termín Vaší vysněné svatby!
 
Kontaktujte naší svatební koordinátorku:
 +420 732 646 336  I  obchod@hotelorlik.cz
 Resort & Wellness Hotel Orlík
je ideální místo pro každého, kdo hledá něco výjimečného pro vstup do stavu man-želského. Své „ano“ můžete říci pod širým nebem pod krásným zákoutím starých lip či v romantickém prostředí pláže s panora-matickým výhledem na břehy Orlické pře-hrady. Umíme připravit zcela formální svatbu nebo naopak něco zcela netradičního. V krá-sném prostředí uprostřed přírody vám můžeme připravit i svatební hostinu. Pokud však chcete mít svatbu v restauraci, nachystáme vám svatební tabuli pro tolik hostů, kolik budete potřebovat.
HOsvatba_01.jpg
 Přejete-li si obřad na zámku, zařídíme pro Vás blízký zámek Orlík nad Vltavou, který je oblíbeným místem ke svatebním obřadům. Doprava k nám může být pak tradiční v automobilové koloně, nebo netradiční v kočáře taženém koňmi či plavbou po Orlické přehradě.

S koordinací celé svatby Vám pomůže naše svatební koordinátorka. Pro nezapomenutelnou svatební noc najdete v našem resortu krásné apartmány nebo luxusní vilu s výhledem na břehy Orlické přehrady.
Udělejte si opravdu nádherný svatební den,
na který nezapomenete.

A nebo rovnou celý víkend, 
společenského vyžití
je u nás hodně.
FOTOGALERIE  RESORT & WELLNESS HOTEL ORLÍK
Telefon:
+420 720 944 663