Svatby a firmy

Svatby, oslavy, firmy a akce


Hotel Orlík, se svojí kapacitou až 209 ubytovaných hostů, nabízí vhodné prostory pro pořádání firemních akcí, svateb, sportovních soustředění a narozeninových oslav.

Pro více informací a odhadovaný rozpočet nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem:

+420 771 125 474, obchod@hotelorlik.cz

Svatby

Areál Hotelu Orlík nabízí možnosti obřadu pod krásným zákoutím starých lip či v romantickém prostředí hotelové pláže s panoramatickým výhledem na břehy Orlické přehrady. Umíme připravit zcela formální svatbu, ale i svatbu pojatou v netradičním duchu.

Nabízíme také prostory pro pořádání svatební hostiny venku uprostřed přírody nebo v hotelové restauraci.

Pokud si přejete obřad na zámku, zařídíme pro Vás nedaleký zámek Orlík. Dopravit k nám se pak můžete v tradiční automobilové koloně, v kočáře taženém koňmi či plavbou po Orlické přehradě.

Pro svatební noc nabízíme naše apartmány nebo luxusní vily s výhledem na břehy Orlické přehrady.

Firemní akce a teambuildingy

V

V areálu Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemní a teambuildingové akce, konference, školení a workshopy, které můžete spojit s relaxací v našem wellness centru, sportovním vyžitím i večerní zábavou.

Nabízíme 2 konferenční místnosti s technickým vybavením, Wi-Fi v každém apartmánu i společných prostorách. Jsme schopni zajistit catering vám na míru v naší hotelové restauraci. Nabízíme snídaně formou bufetu, obědové i večerní menu, obědové i večerní rauty, grilování i coffee breaky.

V našem areálu nabízíme i zážitkové aktivity, jako je plavba parníkem, vyhlídková jízda na motorovém člunu, využít můžete i naše hotelová šlapadla, paddleboardy, elektrokoloběžky, nebo sportoviště.

Dokážeme zajistit i mnoho dalších zajímavých aktivit, jako je např. lukostřelba, bumber ball, water ball, závodní simulátory, mobilní casino, indoor curling, laserovou střelnici a další.